Miscellenous

Discussion in 'Iran' started by Afshin, Sep 29, 2005.

1. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Hey guys, let me know what you think of this article I just wrote. Keep in mind that my target audience is those who will most likely know a lot less about what is ging on that most of you diehard and up-to-date fans.

http://www.lastkick.com/?p=2118

Cheers,

AA

2. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  3. Ali_reza

Ali_reza Member

Mar 1, 2006
    Nice.

The Aussies will open the eyes of the world with their important media coverage on the cheating tactics of the sheikhdom countries. And at the same time, our sportsmanship will become even more obvious in contrast with teams like SA, Qatar, Koweit, Jordan, UAE, ...

A win win situation for Iran.

4. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Exactly! :)

5. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Guys, check out this Aussie kid. Many of you probably already know about him, but I just looked at his video and was amazed!

6. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Hi guys,

I wrote this piece for my blog and goal.com picked it up too. Nothing there that you wouldn't already know, but I thought it could be a godd conversation starter.

http://www.lastkick.com/?p=2554

7. Txtriathlete

Txtriathlete Member

Aug 6, 2004
    The American Empire
    You gotta love Vahid, hes such a professional.

8. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    What a whimpy head case!

============

نويدكيا: متاسفم كه شغل من باعث كور شدن يك انسان شد
    از سپاهان مى روم، براى تيم ملى هم بازى نمى كنم

كريم اعظمى
    Karim Aazami

اتفاق ناگوارى كه در بازى سپاهان- پرسپوليس براى يك سرباز وظيفه رخ داد، محرم نويدكيا را به شدت ناراحت و عصبانى كرده است. او مى گويد: «اين جوان كه اميد خانواده اش بود، چشمانش را از دست داد و براى فوتبال ايران متاسفم.»

از اتفاقى كه در بازى روز دوشنبه افتاد چه احساسى دارى؟

<براى فوتبال ايران از فدراسيون گرفته تا تمامى باشگاه ها، بازيكنان و تماشاگرنماها متاسفم. نمى دانم چگونه حرف هايم را بزنم و هيچ وقت اين قدر ناراحت نبودم.

مى دانى كه اين اتفاق تلخ با پرتاب نارنجك توسط يكى از هواداران سپاهان رخ داد؟

<هيچ فرقى نمى كند. در بازى فينال جام حذفى هم يك سنگ به سر تماشاگر سپاهان خورد و اگر او فوت مى كرد چه كسى جوابگو بود. من با اين اتفاق تلخ تصميم گرفتم كه ديگر براى تيم ملى بازى نكنم.

چرا؟

<متاسفم كه شغل من باعث كور شدن يك انسان شد و الان فكر مى كنم كه اگر اين اتفاق براى يكى از اعضاى خانواده ام مى افتاد چه حال و روزى داشتم. دو سال است كه فوتبال ما رييس ندارد و گوش هيچ كس بدهكار نيست، در بازى ايران- ژاپن هم ۷ نفر مردند ولى اتفاقى نيفتاد اما در ايتاليا با كشته شدن يك نفر ورزشگاه ها را از حضور تماشاگر خالى كردند.

پس تصميم گرفته اى كه براى تيم ملى بازى نكنى؟

<ديگر در تيم ملى بازى نمى كنم و اگر ديگر ملى پوشان هم معرفت دارند بهتر است كه ديگر براى تيم ملى بازى نكنند. فوتبال شغل من است ولى سال بعد ديگر در ايران بازى نخواهم كرد و بازى كردن در تيم دسته چهارم خارجى را به بازى كردن در ايران ترجيح مى دهم. با اين شرايط ديگر براى تيم ملى بازى نمى كنم و از سپاهان هم مى روم. ما فوتباليست ها بهترين زندگى را داريم ولى چه فايده اى دارد كه يك جوان به اين سرنوشت تلخ دچار مى شود.

تو هيچ وقت در تيم ملى به موفقيت قابل توجهى نرسيدى.

<هيچ عيبى ندارد، اصلا پشيمانم كه براى تيم ملى بازى كردم. اين همه فوتباليست براى تيم ملى نزديك به ۱۰۰ بازى انجام داده اند و هيچ اتفاقى هم نيفتاده.

مثل اينكه باز هم به شدت دچار آسيب ديدگى شده اى.
    <عصب سياتيك من مشكل دارد ولى به هيچ عنوان كمر درد ندارم. با چند پزشك در اصفهان مشورت كردم كه همه آنها گفتند بايد دو تا سه ماه استراحت كنم، اگر پزشكان تهرانى هم چنين نظرى داشته باشند ديگر احتياج نيست كه به خارج از ايران بروم.

احتياجى به جراحى نيست؟

<خير، با استراحت فكر كنم همه چيز درست مى شود ولى ۲ تا ۳ ماه نبايد بازى كنم.

خبرهاى خوبى از سپاهان به گوش نمى رسد.
    <مثلا ...

اينكه چند بازيكن از جمله تو و محمود كريمى كه ستاره هاى تيم هستيد با لوكا بوناچيچ اختلاف داريد.

<محمود مشكلى ندارد و فقط بحث من و لوكا مطرح بود و به عنوان كاپيتان حق داشتم كه با سرمربى تيم بحث كنم. لوكا مى تواند بازيكنان را به راحتى كنار بگذارد يا اينكه آنها را نيمكت نشين كند ولى حق ندارد كه پشت سر آنها حرف بزند.

مگر پشت سر بازيكنان حرف زده؟

<ما پول مى گيريم و بايد از جان مايه بگذاريم ولى دليلى نداشت كه لوكا بگويد اگر به جاى كريمى، واشنگتن را داشتم قهرمان آسيا مى شدم.

ولى دليلى نداشت كه اين قدر روى اين موضوع مانور كنى.

<باز هم مى گويم كه لوكا حق نداشت اين طورى حرف بزند.

مى گويند لوكا به دليل ميدان ندادن به بازيكنان بومى سخت تحت فشار است.

<اين موضوع را خودش عنوان كرده ولى او به عنوان سرمربى حق دارد كه در اين مورد تصميم بگيرد.

به احتمال زياد بوناچيچ از سپاهان جدا مى شود.

<او قبل از بازى با پرسپوليس با بازيكنان حرف زد و خواست كه با هم متحد باشيم، در ضمن من هم بازيكنان و كادر فنى را به يك ميهمانى دعوت كردم و مشكل خاصى وجود ندارد.

اگر لوكا برود سپاهان با مشكل مواجه نمى شود؟

<بوناچيچ مربى خوبى است و امكان وقوع هر اتفاقى وجود دارد ولى مشكل من با اين مربى حل نشده است.

به نظر تو چه تيمى قهرمان مى شود؟

<فقط ما و پرسپوليس شانس قهرمانى داريم ولى پس از اين اتفاقى كه افتاد ديگر هيچ چيزى براى من مهم نيست.

9. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  10. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  11. ultracat-redded

ultracat-redded Red Card

Jan 18, 2007
    Club:
    Esteghlal
    Nat'l Team:
    Iran
    Kaebi was released by Leicester City.
    He will join Persepolis.

12. mak9

mak9 Member

May 21, 2005
    Toronto, Canada
    Club:
    Real Madrid
    sad to hear that....he shouldn't of went to england, its too physical and not even football there. Maybe he should try his luck for germany or spain.

13. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Guys, I hate to say this, but Kaebi is just not good enough. He maybe good enough to play in top clubs in Iran and Asia, but he is certainly not good enough to play in top leagues in Europe (e.g. EPL, Serie A, la Liga, Bundesliga). I hope I am proven wrong, becayuse I really like the guy.

Lets see how he does back in Iran with Perspolis.

14. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Hey guys,

Just added this page to my blog. Those of you who read Farsi may find it useful:

آرشیو خبری

15. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  16. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  17. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  18. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Here is somewhat of an off topic report from Tehran. Apparently even Tehran's amateur poets do not have much faith in TM's chances of making it to South Africa! :)

http://www.lastkick.com/?p=3376

19. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
  20. Iraqi69

Iraqi69 New Member

Oct 21, 2007
    Mesopotamia
    Nat'l Team:
    Iraq
  21. V.I.P.ersian

V.I.P.ersian Member

Nov 9, 2006
    Nat'l Team:
    Iran
    For those of you that missed Khalatbari's spectacular performance against Kuwait:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=BqxrqM7KKsM"]Khalatbari vs. Kuwait[/ame]

I can't get enough of this guy. He definitely has what it takes to make it in Europe, and I hope he gets his shot.

22. Afshin

Afshin New Member

Jul 11, 2005
    San Francisco
    Is this the end for Abadan's field of dreams?

Hi guys,

You will enjoy this story by Mehran Afshar in Abadan:

http://www.lastkick.com/?p=3586

The photos of the kids just wrenches at my heart.

Share This Page