Chat in Croatian

Discussion in 'Croatia' started by PARAdoxx, Jul 10, 2008.

  1. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Osobito kada pogledam hrvatske forume. :eek:
    Tamo se samo trolla izgleda, korisnici nastoje staviti sto vise postova i time postaju navodno popularni tamo; primjerice www.forum.hr; uzas. :)
    Ovdje su normalne diskusije, nema napadanja, govori se iz provjerenih izvora, ljudi su kulturniji ovdje.
     
  2. cromagnum

    cromagnum Member+

    Aug 13, 2007
    Za mene sportnet.hr forum je ok..Xtratime je isto dobar ali imas i dosta trolla i tamo..
     
  3. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Ovaj forum sportnet.hr nisam gledao. Index.hr ima dobru grafiku, ali nije posjecen uopce. Otkuda si ti inace?
     
  4. cromagnum

    cromagnum Member+

    Aug 13, 2007
    Zivim i roden u Newyork..Otac je iz Travnik u Bosnu..Mater mi je iz Kozino blizu Zadra..
     
  5. BBBulldog

    BBBulldog Moderator
    Staff Member

    Jun 25, 2004
    Dinamo Zagreb
    Club:
    DC United
    Nat'l Team:
    Croatia
    ja na forum.hr pratim samo navijacki podforum, bolje je reguliran :D
     
  6. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Ako hoces primjerice pratiti ostale lige na forum.hr to je nemoguce gotovo, jer se tamo okupio navijacki lobi Rome i gnjavi novopridosle korisnike :D Oni koji imaju puno postova tamo vode glavnu rijec, moderatori su neobjektivni, nedemokratski forum uglavnom.
    A na mjestu gdje raspravljaju o Bundesligi, glavna je neka zena u raspravi. :p
     
  7. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Prevruc i dosadan dan. :p
     
  8. split3clemente

    Oct 11, 2005
    DC, Split
    koja ce bit momcad za barcelonu protiv hajduka 23.7?
     
  9. BBBulldog

    BBBulldog Moderator
    Staff Member

    Jun 25, 2004
    Dinamo Zagreb
    Club:
    DC United
    Nat'l Team:
    Croatia
    oni kaj ne putuju ovdje :p BTW ako znas nekog ko hoce kupiti karte za Barca-ManU mi imamo jos oko 35

    Cijena, prava sitnica :D (pokusavamo pokriti District Ultras pivo za sljedecih 50 godina kroz preprodaju tako da $100 and up).
     
  10. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Koliko sam pratio ulaznice se prodaju u Kini, Japanu, Australiji, svugdje.

    Mislim da Barcelona nece bas u najjacem sastavu nastupiti. Sada traje Copa America; znaci moze se zaboraviti da ce doci Alexis Sanchez, Lionel Messi, kako stvari stoje, dogurat ce daleko u tom natjecanju.

    Cijene ce rasti jos i vise za utakmicu Hajduk - Barcelona. :)

    Je li znate da je Dinamo Zagreb napokon nekog postenije dobio; 3-0 protiv Neftchia (Azerbaijan). Uzvrat je za sedam dana u Bakuu. :D
     
  11. BBBulldog

    BBBulldog Moderator
    Staff Member

    Jun 25, 2004
    Dinamo Zagreb
    Club:
    DC United
    Nat'l Team:
    Croatia
    bila je tekma na internetu, prvi gol je jako lijepo sjeo :)

    Sad bumo spusili 4:0 tam haha
     
  12. Pato-7

    Pato-7 New Member

    Jul 9, 2011
    Club:
    AC Milan
    Evo da se javim. Ja sam iz Australije i Hrvatski mi je drugi jezik (engleski prvi). Pratim hrvatski nogomet i navijam za Hajduk Split.

    Hajduk Zivi Vjecno :cool:
     
  13. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Cudne su te momcadi sa Kavkaza. :p Izazov je prvo doputovati u takve drzave. Mislio sam kako ce biti slicno kao i protiv Sheriff Tiraspol :rolleyes:

    Gledajuci u medijima, svi govore kako se u takvim zemljama igra dobar nogomet, organiziran sa dobrim igracima. ;) Samo da se nekako opravda bilo kakav moguci neuspjeh. :rolleyes:
     
  14. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Dolje imam puno rodbine :D Dobrodosao. :)
     
  15. split3clemente

    Oct 11, 2005
    DC, Split
    nazalost necu bit u washingtonu kada mancherster u i barca budu igrali. Pitat cu okolo i ako naden koga javit cu ti na message. A kolika je ta "prava sitnica" sigurno manje od 300 kn (koliko hajduk trazi za sjever protiv Barcelone). I jos Hajduk treba lopovima u upravi djelit tu lovu....:D
     
  16. BBBulldog

    BBBulldog Moderator
    Staff Member

    Jun 25, 2004
    Dinamo Zagreb
    Club:
    DC United
    Nat'l Team:
    Croatia
    Vise je, do sad smo prodali za izmedu 115-150. Al standard je tu malo bolji :D
     
  17. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Na tu utakmicu Hajduk Barcelona će se utrošiti milijun eura, ali će zaraditi još milijun od ulaznica. :D
     
  18. Pato-7

    Pato-7 New Member

    Jul 9, 2011
    Club:
    AC Milan
    Hvala.

    Jeli mislite da Hajduk ima ikakvu priliku proc Stoke City-a u EL?
     
  19. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Ne znam, uprava Hajduka nije zadovoljna tim zdrijebom. Stoke je slabiji klub u engleskoj. Bili su na 13. mjestu. Imaju dobrog vratara Sorensena, neki igraci su im poznati Rory Delap, Robert Huth, Jonathan Woodgate, Danny Higginbotham, Jermaine Pennant, Salif Diao. Meni ovi igraci djeluju dosta snazno.

    Sa nasim klubovima se uvijek dogodi nekakva glupost, uvijek isto, sjecas se utakmice Hajduk - Fulham, Hajduk - AS Roma. I ova sezona ce biti ista za hrvatske klubove, kao i prijasnje, nece biti nekog pomaka, ako udu Hajduk i Dinamo u Europa Ligu, to je uspjeh, ali ce tamo opet lose igrati.
     
  20. cromagnum

    cromagnum Member+

    Aug 13, 2007
    Volijo bi viti da Hajduk prode Stoke ali nazalost ja mislim da ce ki stoke razbiti..:(
     
  21. Pato-7

    Pato-7 New Member

    Jul 9, 2011
    Club:
    AC Milan
    Stoke su snazni, nije pitanje o temu. Vise me zanima imaju li ovi 'pojacanja' koji su dosli u ljetu ikakve veze i ako ce ova sezona biti imalo vise uspjesna nego proslu.

    (Ajme sto se mucim pricat hrvatski :()

    Mislim da ako Hajduk mogu dobiti dobar resultat u Engleskoj (remi ili samo izgubiti sa gol, cak i dva) da bi imali realnu sansu proc dalje ali nisam bas siguran da je pametno imati nadu.

    Samo nebi htio da se osramotimo

    I jesti li vidjeli koju su glupost Stoke stavili na njihovu web stranicu?

    [​IMG]

    Svasta.
     
  22. BBBulldog

    BBBulldog Moderator
    Staff Member

    Jun 25, 2004
    Dinamo Zagreb
    Club:
    DC United
    Nat'l Team:
    Croatia
    ko kaze da Englezi nemaju smisla za zajebanciju :D
     
  23. carmelino

    carmelino Red Card

    Oct 23, 2010
    Europe
    Club:
    FC Barcelona
    Nat'l Team:
    Croatia
    Obicna provokacija to sa zvijezdom, neki na internetu smatraju da bi ih trebalo tuziti za ismijavanje, nacionalno vrijedanje.

    Ja prognoziram prolaz Stoke Citya ipak. Mozda da je rijec o jednoj utakmici, ali u dvije utakmice je tesko nadigrati Stoke City. Sinoc je Hajduk jedva pobijedio Sibenik, 2-1 bilo, gol za pobjedu postignut u 86. minuti. Ocito dosta toga Balakov nije poslozio kako treba. Mislim da ce ove sezone Hajduk imati u cilju borbu za prvenstvo Hrvatske i Kup.

    Eto sada mozete lijepo pratiti hrvatsku ligu u ljetnim danima i uzivati u lijepoj igri i golovima. :D

    Dinamova igra jucer bila losa, 0-0 samo protiv tako slabog kluba. Vec Jurcic podcjenjuje HJK Helsinki. Opet ce nas poraziti hrvatski mentalitet podcjenjivanja drugih.

    Stoke - :)

    [​IMG]
     
  24. Vitez

    Vitez Member+

    Jan 10, 2011
    Boston
    Club:
    FK Zeljeznicar
    Nat'l Team:
    Bosnia-Herzegovina
    Komsije, sta ima? :)
     
  25. BHEuropska

    BHEuropska Red Card

    Aug 7, 2011
    Orlando, FL.
    Club:
    Manchester City FC
    Nat'l Team:
    Bosnia-Herzegovina
    Zdravo, bok, mogu li Bosanci u ovom threadu molim vas? : P
     

Share This Page