It seems, for FK Sarajevo at least, depth won't be a problem. That's great because come Late BPL season/European competition time, you'll need all the backups you can get assuming there'll be some injuries and/or suspensions on the team. I wish Velez had this kind of depth, we'd be complete.

FK Velez
    Nat'l Team:
    Petrovic glavni sudija

Srijeda, 24 August 2011 06:31

Današnju utakmicu sudit će Dragan Petrović iz Banja Luke. Njemu će asistirati Senad Ibrišimbegović iz Travnika i Rodoljub Topić iz Banja Luke. Delegat utakmice je Ferid Čovčić iz Goražda, dok će kontrolor suđenja biti Milorad Sofrenić iz Bijeljine

Re: Premijer Liga

OK, so here are my predictions for the 4. Kolo, which is played out tomorrow (August 24):

From SportSport.ba

17’ Domaći navijači uzvikuju "Nož, žica, Srebrenica".
    18’ Zbog istog incidenta navijača Partizana suspendovan je stadion u Humskoj, vidjet ćemo kako će na ovo reagovati Nogometni savez BiH.
    19’ Još jedna pogrdna parola navijača Slavije: "Ratko Mladić".
    20’ Strašni prozori na stadionu Slavije, sada se skandira "Mrzim te Bosno"

80' Slavija Sarajevo 0 - 3 FK Sarajevo

Haskić Nermin (41’)
    Šćepanović Vučina (45’)
    Šćepanović Vučina (64’)

6. miske10

Club:
    FK Sarajevo
    84' Belošević je centrirao iz slobodnog udarca, a Torlak sjajnim udarcem glavom pogodio mrežu Dujkovića, koji je samo pogledom ispratio loptu.
    88’ Bajraktareviiiić, prečka!

LMAO at Sarajevo butt raping Slavija.

Those morons are mostly seljaci from the brda around Sarajevo. Their after school activities include raping their pigs, sleeping with their cousins, and making new fascist signs for games.

Nat'l Team:
    Beautiful :) Slavija's anus has been enlarged sucessfully.

10. Vitez

Boston
    Club:
    Nat'l Team:
    Bordo furija žestoko kaznila četničke i fašističke pokliče s tribina

[​IMG]

Fudbaleri Sarajeva su u potpunosti nadigrali komšije i upisali treću prvenstvenu pobjedu i tako izbili na vrh tabele

Fudbaleri Sarajeva upisali su treću prvenstvenu pobjedu nakon što su danas u Lukavici porazili domaću Slaviju. U meču koji su obilježili i domaći navijači koji su prvo ulijetali na teren, a potom uzvikivali ime ratnog zločnica Ratka Mladića, te Nož Žica Srebrenica bordo furija je u potpunosti nadigrala komšije iz Lukavice. S novim trijumfom tim sa Koševa je potvrdio da će biti jedan od najozbiljnijih kandidata za titulu.

U 3. minuti Haskić je pronašao Kojašević koji se spetljao na svega pet metara od gola Dujkovića, pa je propala dobra šansa za goste. Četiri minute kasnije Todorović je pokušao iz velike daljine, ali je lopta otišla daleko pored gola.

U 15. minuti se desio incident kada su navijači Slavije pokušali uleiti na teren. Nekima je to uspjelo, a obezbjeđenje je nekako reagiralo, a navijači domaćih su se vratili na teren. U tim trenucima su se čuli skandalozni povici i skandiranje Ratku Mladiću i Nož. Žica Srebrenica. Nakon mučnih sedam minuta, nastavljena je utakmica. Pauze je mnogo više škodila domaćim igračima.

Ništa se nije dešavalo do 37. minuti kada je Obuća sjajno uposlio Haskića, koji je pokušao lobovati golmana Slavije, ali je bio neprecizan. Dvijem minute kasnije i Dupovac propušta dobru šansu nakon ubačaja Šćepanovića. U 41. minuti Haskić ponovo propušta idealnu priliku nakon što ga je uposlio Čomor.

Ipak, Haskić se iskupio minut kasnije kada je dobro reagirao na idealan ubačaj Obuće. Napadaču Sarajeva nije bilo teško da se nekih pet metara matira Dujkovića. U sudijskom vremenu nova velika šansa za bordo tim. Dujković je očajno reagirao nakon centaršuta, nakon kojeg je Torlak pogodio prečku, a Obuća u nastavku pogodio Lackanovića. U petoj minuti sudijske nadoknade Šćepanović je nakon sjajnog udarca na asistenciju Kojaševića pogodio za 2:0.

U 47. minuti Slavija je uputila prvi udarac u okvir gola, ali je Pušara slabo šutirao. Dvije minuta kasnije Obuća iz solo akcije šutira, ali Dujković loptu izbija u korner. U 63. minuti Asmir Suljić je izveo pravu čaroliju poigravši se sa Beširevićem, koji je na kraju srušio popularnog „Šejtana“, a sudija je pokazao na penal. Siguran je bio Šćepanović za 3:0.

Muminović je u 67. minuti šutirao pored gola, pa je jedna od rijetkih šansi domaćih. Do kraja je Sarajevo još jednom pogodilo mrežu domaćih. U 84. minuti na centaršut Beloševića sjajno je reagirao Torlak koji je glavom loptu poslao u nebranjeni dio mreže. U 88. minuti mogla je sjevnuti i petarda, ali je Bajraktarević pogodio prečku.

Slavija – Sarajevo 0:4

Stadion u Istočnom Sarajevu. Gledalaca: 2.500. Sudija: Tomisla Čuić. Strijelci: 0:1 Haskić (42), 0:2 Šćepanović (45), 0:3 - Šćepanović (63), 0:4 Torlak (84). Žuti kartoni: Beširević, Nikolić (Slavija), Šćepanović, Adilović, Kojašević (Sarajevo).

SLAVIJA: Dujković, Beširević, Nikolić, Sadiković, Simić, N. Šešlija (od 64. Perišić), Muminović, Todorović, Pušara, Rašević (od 80. Smajić), Lackanović. Trener: Dragan Bjelica.
    SARAJEVO: Adilović, Čomor, Belošević, Dupovac, Torlak, Šćepanović (od 71. Maksumić), Suljić (od 85. Hadžić), Obuća (od 79. H. Handžić), Haskić, Kojašević, Bajraktarević. Trener: Jirži Plišek.

Nat'l Team:
    Velez with a disappointing home draw against Kozara.

Score: 0-0

13. Zeljo Fanatico

Zeljo Fanatico Member+

Aug 8, 2011
    LMAO owned. Slavija always gets buttraped by Zeljo, Sarajevo, and Olimpic in their own stadium.

Srijeda, 24 August 2011 19:32

„Rođeni“ su danas remizirali sa Kozarom u utakmici koja je mogla početi golijadom u mreži Kozare, ali isto tako zamalo pa na kraju nije se zatresla mreža Oštrakovića.

Otvorili su „Rođeni“ utakmicu onako kako je bilo i planirano, sa dosta trke i proigravanje. Rezultat jedne takve akcije je penal nad Velagićem, kojeg je u 13. minuti golman gostiju poprilično naivno srušio. Kajtaz je sa penaltika pogodio statitvu. Držali su fudbaleri Veleža inicijativu još narednih 15-tak minuta i imali povoljne prilike, ali na tome je sve završilo.

Kozara je od početka igrala svoju igru, a kako je utakmica odmicala sve im je išlo na ruiku, pa i poprilična neefikasnost igrača Veleža.

U posljednjim minutama utakmice zaprijetili su gosti iz kontranapada. Najbolju šansu imali su preko Dejana Kojića, koji je iz slobodnjaka šutirao tek nekoliko centimetara pored stative Oštrakovićevog gola.

Na kraju najveći aplauz zaradila je publika, koja je na tribinama izdržala svih 90 minuta po temperaturi koja je bila iznad 40 stepeni Celzijusa.

Velež – Kozara 0:0

Gledalaca: 1.000. Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Žuti kartoni: Rovčanin, Ivetić, Stokić, Duraković (Velež), Majdanac, Bajić, Stančić, Kozić (Kozara). Crveni karton: Mustafa Kodro (Velež).

VELEŽ: Oštraković, Cerić, Kajtaz, Ivetić, Hasanović (od 62. Duraković), Rovčanin,Škaljić (od 79. Stokić), Kodro, Demić (od 46. Spahić), Velagić, Okić.

Trener: Mirza Varešanović.

KOZARA: Kozić, Bajić, Kovačevičć, Ćorić, Pilipović, Jandrić, Majdanac (od 75. Stančić), Basara, Kojić, Mujić (od 55. Spasojević), Škorić (od 90. Popović).

Trener: Vinko Marinović.

17. DinoMostarac

Club:
    FK Velez
    Great performance by Fk Sarajevo, proving their talent once again.

Slavija Cetniks can chant all they want, but it won't change the fact that Sarajevo straight up molested them in their own house.

Željezničar 3 1 0 2 5 4 +1 3 L W L

There are still a couple of games to be played.

20. Vitez

Boston
    Club:
    Nat'l Team:
    DRAMA I PODJELA BODOVA NA GRBAVICI

[​IMG]

Šest golova, penal, crveni karton, mnogo uzbuđenja i preokreta... Imali su gledaoci na Grbavici šta i vidjeti, ali ne i pobjedu Željezničara nad Zrinjskim. Završilo je 3:3.

VEZANE VIJESTI
    Više vijesti iz PL BiH:
    Željezničar je od prvog sudijskog zvižduka krenuo ofanzivno ka golu Plemića, a prvu priliku imao je Muamer Svraka u šestoj minuti, ali je njegov udarac otišao preko gola. Naredna opasnost pred golom mostarske ekipe desila u 14. minuti.

Sulejman Smajić uposlio je Eldina Adilovića, koji se nije snašao, ali je uspio nekako loptu progurati do Zajka Zebe koji je pokušao iz teške pozicije, ali golman Zrinjskog bio je na mjestu. Nakon toga, uslijedio je period mirnije igre u kojoj je Željezničar imao nešto više loptu u svojim nogama, ali izglednijih prilika, pa ni golova, do pred kraj prvog dijela nije bilo.

Pet minuta prije odlaska na odmor, plavi su poveli. Zeba je ubacio loptu z skraćenog kornera, a najsnalažljiviji u kaznenom prostoru Zrinjskog bio je Bogičević koji dovodi izabranike Amara Osima u vodstvo. Već u trećoj minuti nastavka, isti je igrač pogodio i uduplao prednost sarajevskih plavih, ponovo nakon centaršuta sjajnog Zajka Zebe.

Međutim, prednost Želje od dva gola nije dugo trajala. Tačnije, trajala je samo tri minute do 51. minute kada je kapiten gostiju postigao lijep gol iz slobodnog udarca sa 25 metara za smanjenje rezultata na 1:2. Potpun preokret i izjednačenje na 2:2 već u 59. minuti kreirao je Igor Žuržinov, nakon sjajne akcije Plemića, a to nije bio ni blizu kraj uzbuđenjima večeras na Grbavici.

Samo tri minute kasnije Toni Markić šokirao je Grbavicu dovevši Zrinjski u prednost! U 66. minuti drama se nastavila. Gostujući igrač Šunjić skrivio je jedanaesterac, a sudija mu je potom pokazao crveni karton i put u svlačionicu. Loptu je na kreč namjestio Zeba i ponovo doveo rezultat na egal, 3:3. Plavi su potom krenuli na sve ili ništa.

Sa igračem više i više od 20 minuta do kraja imali su priliku da ovaj susret ipak riješe u svoju korist. Međutim, to se nije desilo, iako su domaći imali nekoliko prilika do kraja susreta. Rezultat je ostao nepromijenjen, 3:3.